tracking

Sprawdź co to jest Slow Biking

Slow biking narodził się w Holandii i oznacza jazdę na rowerze jak najwolniej się da, żeby nie upaść. Niewiarygodne prawda? A na prawdę coś takiego istnieje.

Cel

Żeby poprawnie wykonywać slow biking, musisz przejechać jedenastometrowy odcinek toru tak wolno jak to tylko możliwe bez dotknięcia nogami podłogi. Brzmi jak sport, który wymaga dużo skupienia nad równowagą.

 

Radość z gry

„Cycle Fun productions” to holenderska fundacja, która organizuje wydarzenia tego typu wydarzenia oraz inne imprezy związane z rowerem. W tym roku miał miejsce event promujący jazdę na rowerze i czerpanie z tego radości.

Gospodarz tego wydarzenia powiedział:

“Uwielbiam kiedy coś tak prostego, ma taki wpływ na ludzi. Rozmawiają oni ze sobą, są entuzjastycznie nastawieni i chętnie włączają się do zabawy. Ciekawe jest też to, że wszystkim wydaje się, że Slow Biking to coś prostego… a kiedy spróbują, sami stwierdzają, że to dużo trudniejsze niż wygląda. Kolejnym plusem jest to, że wszyscy Ci ludzie, którzy się nie znają, razem się bawią biorąc udział w przeróżnych konkurencjach.”

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj.

Więcej artykułów znajdziesz na naszym blogu.

Zastrzeżenie

Opisane i pokazane zastosowania produktów WD-40, zostały przedstawione firmie WD-40 przez użytkowników tych produktów. Zastosowania te nie były testowane przez firmę WD-40 i nie stanowią jej rekomendacji ani zaleceń. Podczas użytkowania produktów WD-40 należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Zawsze należy przedstrzegać instrukcji na opakowaniu i brać pod uwagę znajdujące się tam ostrzeżenia.

Kontakt

Amtra Sp. z o.o. ul. Schonów 3 41-200 Sosnowiec

© 2020 WD-40 Company