tracking

athlete banner
Pramac Ducati

Pramac Ducati Racing

Pramac Racing zadebiutował w Mistrzostwach Świata MotoGP w 2002 roku i przez dwa kolejne lata nazywał się Pramac Honda Racing. Początkowo współpracował z Tetsuyą Haradą na swojej Hondzie NSR500, a następnie kontynuował z Makoto Tamada w 2003 r. na RC211V z oponami Bridgestone. W sezonie 2016 zespół OCTO Pramac Yakhnich potwierdził dwóch zawodników Danilo Petrucciego i Scotta Reddinga jadących na Ducati Desmosedici Gp 2015.

Start Scotta Reddinga jbył bardzo obiecujący. Zdobył szóste miejsce i nagrodę dla najlepszego zespołu niezależnego w Grand Prix Austin (Stany Zjednoczone). Angielski zawodnik osiągnął swoje pierwsze podium w Prenac z Pramac Racing i potwierdził, że ​​jest w świetnej formie w kolejnym GP w Niemczech, zajmując czwarte miejsce. Również w Austrii Redding osiągnął doskonały wynik z ósmym miejscem, które jest warte nagrody dla Najlepszego Niezależnego Zespołu. 2017 to niezwykły rok dla Octo Pramac Racing.

Danilo Petrucci był jednym z wielkich bohaterów sezonu. Kierowca Terni zgarnął podium 4 razy z fantastycznym trzecim miejscem w Mugello i zbliżył się do zwycięstwa zarówno w Assen, jak i Misano. Petrux również stało cztery razy w pierwszym rzędzie na GP w Barcelonie, Niemczech, Misano i Japonii. Octo Pramac Racing zamknęło się na szóstym miejscu w rankingu drużynowym. Pod koniec sezonu 2017 zespół zatrudniał Jacka Millera jako nowego zawodnika w sezonie MotoGP 2018.

Mechnicy zespołu Pramac zdecydowali się wykorzystać produkty linii WD-40 Specialist Moto do pielęgnacji i konserwacji motocykli kierowców Alma Pramac Racing Team.

Wyniki zespołu:

– 3 miejsce Mugello 2017

– 2 miejsce Assen 2017

– 2 miejsce Misano 2017

– 3 miejsce w Japonii 2017

– 6 miejsce w Assen i San Marino 2017

– Wygrana w wyścigu na holenderskim TT w Assen 2016

– 2 miejsce Silverstone 2015

Drużyna

Jack Miller Pramac Ducati

Jack Miller

Francesco Bagnaia Pramac Ducati

Francesco Bagnaia

Kanały społecznościowe

Kontakt

Amtra Sp. z o.o. ul. Schonów 3 41-200 Sosnowiec

© 2020 WD-40 Company