tracking

athlete banner
lenzerheide 2019 luca shaw

Santa Cruz Syndicate

Pierwszy profesjonalny zespół wyścigów zjazdowych na rowerach górskich na świecie- Syndicate odzwierciedla poświęcenie Santa Cruz Bicycle dla wyścigów i zaangażowanie w rozwój pionierskiej technologii rowerów górskich. Zespół Syndicate to Loris Vergier, Luca Shaw i trzykrotny mistrz świata w zjeździe Greg Minnaar. W 16tym sezonie każdy członek zespołu – od sportowców i mechaników po załogę pomocniczą – koncentruje się na swoich działaniach I jest zmotywowany do osiągania wyników.

WD-40 BIKE w tym roku z dumą ponownie dołącza do Syndicate w boksach. Będzie dostarczać zespołowi wszystkie smary, odtłuszczacze i środki czyszczące przeznaczone specjalnie dla motocykli, których potrzebują, aby utrzymać dobry stan swoich wyścigowych i treningowych motocykli i być gotowym do działania .

Drużyna

luca shaw keeping lower than most off the sketchy wooden hip jump.

Luca Shaw

Prawdopodobnie jeden z najbardziej ekscytujących nowych talentów na scenie Pucharu Świata. Amerykańska Luca Shaw jest gotowa w dużym stopniu zdenerwować wózek z jabłkami. Wchodząc na trzeci rok w Syndicate i swój piąty rok na V10, Luca będzie dążył do zdobycia najwyższego stopnia na podium w 2019 roku. Pochodzący z Karoliny Północnej i wprowadzony do sportu dwukołowego przez swojego ojca i starszego brata, droga Lucy do elitarne zawody zjazdowe rozpoczęły się w wieku czterech lat, ścigając się bar-to-bar w BMX. Później odbyły się niezliczone wyjazdy na wyścigi narodowe, budując podwaliny tego, co miało nadejść.

Po rozpoczęciu pierwszego wyścigu na rowerze górskim w wieku 13 lat Luca odkrył świat wyścigów zjazdowych. Reszta jest historią. Po niesamowitym sezonie Pucharu Świata 2018 wszyscy wiemy, że Luca ma wszystko, czego potrzeba, aby nie tylko stanąć na podium, ale także wygrać na najwyższym poziomie.

Data urodzenia: 25/12/1996

Wysokość: 183cm
Dom: Hendersonville, North Carolina, USA

leogang 2019 greg minnaar

Greg Minnaar

Greg zaczął wyścigi BMX w wieku 4 lat. Wkrótce przeniósł się do motocrossu i ścigał się przez 11 lat, zanim jego rodzice kupili sklep rowerowy. Wtedy zaczęła się jego droga do gwiazdorstwa DH. Początkowo zainspirowała go rywalizacja między Nico Vouillozem a Steve Peatem. Greg wspiął się do zespołu Santa Cruz Syndicate, aby ostatecznie jechać u boku jednego z tych bohaterów z dzieciństwa.

Greg wygrał równoległe Mistrzostwa Świata w Syndicate. Jest powszechnie uznawany za jednego z najbardziej płynnych i najbardziej konsekwentnych kierowców DH na torze.

Data urodzenia: 13/11/1981
Wysokość: 191cm
Dom: Pietermaritzburg, South Africa

practice snowshoe 2019 230 (1)

Loris Vergier

Od Nico Vouilloza po Fabiena Barela, a ostatnio Loïc Bruni na południu Francji konsekwentnie dostarczał jednych z najbardziej dynamicznych zawodników zjazdowych, którzy kiedykolwiek zdobyli podium. Dla Loris Vergier płaszcz ten został nie tylko spełniony, ale konsekwentnie utrzymany na torze wyścigowym. Jego podróż do świata rowerów i brudu miał pochodzić od ojca, również namiętnego rowerzysty górskiego. Od lokalnego toru BMX po najbardziej wymagające i wymagające tory zjazdowe na świecie – awans Lorisa do rangi był niesamowity.

Dwukrotnie wygrywając ogólną serię Mistrzostw Świata i tytuł mistrza świata jako junior, Loris wyraził swoje zamiary w 2018 roku, zdobywając swoją pierwszą elitarną wygraną w Pucharze Świata. W trzecim roku pracy w Syndicate 2019 rok będzie ekscytujący dla tego zagadkowego młodego Francuza.

Data urodzenia: 5/7/1996
Wysokość: 180
Dom: Cagnes-sur-Mer, France

Kanały społecznościowe

Kontakt

Amtra Sp. z o.o. ul. Schonów 3 41-200 Sosnowiec

© 2020 WD-40 Company