Co roku, o tej samej porze jest wyjątkowy dzień. Święto najfajniejszych mężczyzn, super bohaterów małych chłopców, ideałów kilkuletnich dziewczynek, ojców, na których liczyć może syn i córka w każdym wieku. 23 czerwca jest ich dzień. To doskonała okazja, aby podziękować im za troskę, opiekę, wsparcie i za to, że są i zawsze możemy na nich liczyć. Oprócz życzeń płynących z głębi serca, dobrze jest pomyśleć o drobnym upominku. Dlatego też, jeżeli Twój tata lubi majsterkować, spędza godziny w swoim domowym warsztacie, to mamy dla Ciebie kilka propozycji. Sprawdź nasze propozycje na prezenty dla majsterkowicza.

Praktyczna skrzynka na narzędzia

W garażu nie zawsze panuje idealny porządek. Śrubki, wiertła, młotki oraz śrubokręty są wszędzie, a Twój tata często traci cenny czas na ich znalezienie. Dlatego też, skrzynka na narzędzia pozwoli mu mieć wszystkie potrzebne narzędzia i akcesoria zawsze pod ręką. Może je zabrać np. kiedy poprosisz go o pomoc w skręcaniu mebli czy naprawie drzwi wejściowych. Wybierz skrzynkę wykonaną z metalu lub wysokiej jakości plastiku, zabezpieczone klamrą chroniąca przed przypadkowym otwarciem.

Dla taty artysty

Mężczyźni są uzdolnieni artystycznie, czym nie zawsze lubią się publicznie chwalić. Pozwól mu wykorzystać swój potencjał, obdarowując go np. wypalarką do drewna. Dzięki niej ozdobi sprzęt kuchenny Twojej mamy, stworzy dla Ciebie oryginalną zakładkę do książki, a dla siebie drewnianą skrzyneczkę na narzędzia. Nowoczesne narzędzia do wypalania w drewnie można wykorzystać ponadto do ozdoby skóry i korka.

Mini Multi-Tool

Uniwersalny, niewielki gadżet, który przydaje się w każdej sytuacji. Przy jego pomocy Twój tata przytnie odpowiednią długość drucika, otworzy butelkę z winem na plaży podczas romantycznego wieczoru mamą czy też puszkę z konserwą, będąc na biwaku z kolegami. Mini Multi-Tool wyposażony może być w kilka do kilkunastu różnych narzędzi. Przydają się one w domu, na wakacjach, podróży samochodem i w garażu przy drobnych naprawach.

Czekoladowe narzędzia

Słodki zestaw dla taty łasucha. Narzędzia z czekolady to świetne połączenie smacznego upominku z hobby mężczyzny. Przy ich pomocy nie naprawą przeciekającego kranu i nie wymienią koła w samochodzie. Jednak na pewno wywołają uśmiech na jego twarzy. Starannie wykonane z czekolady kombinerki, młotek, francuski klucz i śrubokręt to słodki deser i dodatek do popołudniowej kawy.

Niezbędne narzędzia

Na wyposażeniu każdego majsterkowicza powinien znaleźć się śrubokręt, szlifierka, wkrętak akumulatorowy, zestaw wierteł i wiertarka. Czy któregoś z nich brakuje w skrzynce na narzędzia Twojego taty? Jeżeli tak, to na pewno taki prezent go uszczęśliwi. Mężczyźni cenią sobie prezenty praktyczne, które mogą wykorzystać na co dzień. Zajrzyj do garażu swojego taty i przeprowadź potajemne śledztwo. Sprawdź, czego jeszcze nie ma Twój tata, a ułatwiłoby mu to z pewnością codzienne naprawy.

Produkt z tysiącem zastosowań

WD-40 jest znany każdemu mężczyźnie. Przy jego pomocy można naprawić skrzypiące drzwi, przeprowadzić renowacje roweru, zabezpieczyć metalowe elementy przed korozją, przywrócić blask aluminiowym felgom, usunąć zabrudzenia z oleju i tłuszczu, przywrócić dobry stan elektronarzędziom, ale również  wypielęgnować skórzaną tapicerkę w samochodzie, usunąć rysy z lakieru i poluzować zardzewiałe śruby. Uniwersalny środek WD-40 to idealny prezent dla złotej rączki, ratuje z opresji i jest niezawodny w wielu sytuacjach w domu, garażu, na podwórku i w podróży.

Zostało już niewiele czasu, 23 czerwca zbliża się wielkimi krokami, a Twój tata zasługuje na wyjątkowy prezent. Najlepsze życzenia dla wszystkich ojców na świecie!

Spodobał Ci się ten artykuł? Sprawdź pozostałe na naszym blogu.