Teraz jest najlepszy moment na to, aby rozejrzeć się za prezentami świątecznymi dla bliskich. Grudniowa zakupowa gorączka jeszcze przed Tobą, zatem  wykorzystaj listopad na zaplanowanie swoich wydatków. Jak co roku, pojawia się problem, co kupić mężowi, tacie, chłopakowi, bratu, żonie, córce… niektórzy potrafią być bardzo wymagający. Jeżeli wśród Twoich bliskich jest jakaś “złota rączka”, który lubi spędzać czas wolny w swoim domowym warsztacie, to mamy dla Ciebie kilka prezentowych pomysłów dla majsterkowicza.

Podstawa to Multi-Tool

Być może Twój majsterkowicz już go ma, ale warto sprawdzić, czy nie wymaga już wymiany. Każdego roku pojawiają się nowe modele, zaskakują swoim szerokim spektrum zastosowania. Przy jego pomocy można odkręcić i przykręcić śrubkę, przeciąć kable, wbić gwoździa, ale również  otworzyć konserwę i butelkę z winem. Multi-Tool jest wielofunkcyjnym gadżetem o niewielkich rozmiarach, w sam raz do kieszeni spodni.

Skrzynka na lub z narzędziami

Przyda się każdemu majsterkowiczowi, przecież wiertła, młotki, gwoździe, śrubokręty to jego narzędzia pracy. Czy czegoś mu brakuje? Jeżeli wiesz, czego konkretnie potrzebujesz, możesz zdecydować się na zakup pojedynczego narzędzia, z pewnością  obdarowany mężczyzna ucieszy się na myśl o tym, że wyposażenie jego domowego warsztatu powiększyło się. Jeśli dysponujesz większym budżetem, to dobrym pomysłem będzie zakup zestawu narzędzi w praktycznej skrzynce. A może Twojemu majsterkowiczowi nie brakuje żadnego narzędzia? Ucieszy się z pewnością ze skrzynki, może być metalowa, plastikowa lub drewniana, w którą zapakuje wszystkie swoje gadżety.

Uniwersalny i do wszystkiego WD-40

Zna go każdy kierowca, mechanik, inżynier, instalator, a często nawet perfekcyjna pani domu, która korzysta z niego przy okazji sprzątania mieszkania bądź  usuwania trudnych plam. Uniwersalny środek WD-40 to niezbędnik dla majsterkowicza. Zapobiega korozji i rdzy, wypiera wilgoć, usuwa olej, tłuszcz i brud, smaruje i usprawnia działanie urządzeń… na pewno się przyda, a do czego, to już każdy mężczyzna wie najlepiej. Jeśli nie, odpowiedzi znajdzie na naszym blogu.

Rękawiczka i latarka – 2w1

Zdarza się, że musimy pracować w naprawdę trudnych warunkach. Nie do każdego miejsca np. pod maską samochodu bądź  w naprawianych sprzętach dociera odpowiednia ilość światła. Można skorzystać z latarki, którą trzymamy w jednej dłoni, pozostaje nam tylko jedna ręka do pracy. Mamy rozwiązanie tego problemu – rękawiczka z diodami LED, która doświetla trudno dostępne miejsca, pozostawiając pełen zakres ruchów. Dodatkowo światło skierowane jest bezpośrednio tam, gdzie jest najbardziej potrzebne.

Na wesoło

Chcesz zaskoczyć swojego męża, chłopaka, tatę bądź  syna? Postaw na świąteczne prezenty z humorem. Koszulka z zabawnym napisem tematycznie związanym z mechaniką i majsterkowaniem, kubek Złotej Rączki, kalendarz Super Faceta lub spersonalizowany notatnik. A jeżeli chcesz dodać do paczki z prezentem jeszcze małe co nieco, to WD-40 na pewno idealnie sprawdzi się w roli praktycznego prezentu.

Poszukiwanie świątecznych prezentów nie musi kojarzyć się z brakiem pomysłów, stresem i gorączkowym bieganiem po galerii handlowej. Wystarczy skorzystać z kilku inspiracji, zastanowić się, czego może potrzebować bliska Ci osoba. Praktyczne upominki mężczyznę ucieszą najbardziej! Na twarzy majsterkowicza na pewno pojawi się radość, kiedy w jego paczce od Św. Mikołaja będzie zestaw narzędzi, praktyczna walizka, latarka bądź WD-40. Kobieta nie musi tego rozumieć…