Czy myślisz, że jeden produkt WD-40 wystarczy, żeby pomóc Ci w każdym przypadku? Cóż, puszka WD-40 ma na prawdę wiele do zaoferowania. Dlaczego? Już sam preparat wielofunkcyjny WD-40 może mieć wszechstronne zastosowanie. Ale w ofercie WD-40 są jeszcze inne produkty, które dobrze mieć w swoim garażu. Są one produktami specjalistycznymi przeznaczonymi do konkretnych, specyficznych zadań. Poniżej znajdziesz listę linii produktów WD-40, które być może Cię zainteresują. 

Produkt WD-40 – preparat wielofunkcyjny 

Pierwszą kategorią są produkty, których funkcje pomogą Ci poradzić sobie z kilkoma problemami. Zastosowana formuła zapewnia skuteczne działanie na 5 płaszczyznach. Oznacza to, że tą jedną puszkę będziesz mógł zastosować w tysiącach przypadków. Sprawdź w czym pomoże Ci ten preparat wielofunkcyjny: 

Wypieranie wody

Kompozycja WD-40 zapewnia bardzo silne właściwości przywierania do metali. Wnika on pod warstwę wody i tworzy powłokę ochronną pomiędzy wodą i metalem. Jest też izolatorem, który szybko eliminuje zwarcia spowodowane przez wilgoć. 

Chroni

Ponieważ WD-40 jest w stanie wypierać wodę, może być skutecznym środkiem do ochrony metalu przed rdzą. A co więcej, może też usuwać rdzę, która już się pojawiła. 

Uwalnia zablokowane mechanizmy 

Niezależnie od tego czy mechanizmy zblokowały się z powodu rdzy czy z powodu zebranego brudu- WD-40 skutecznie je odblokuje. 

Usuwanie niechcianych rzeczy 

WD-40 może być stosowany nie tylko do pozbycia się brudu i kurzu, ale także do usunięcia naklejek, taśmy czy innych przedmiotów, których nie chcemy. 

Smarowanie

WD-40 może być również skutecznym środkiem smarującym. Jest tak dzięki niezwykłym właściwościom przywierania do powierzchni. Czynniki smarujące są dobrze rozprowadzone i silnie przywierają do poruszających się elementów.

Biorąc pod uwagę charakter pracy, do których można wykorzystywać preparaty wielofunkcyjne WD-40, niezbędne jest posiadanie w swoim garażu produktów z tej kategorii.

Produkty WD-40 Specialist

Poza najbardziej znaną linią produktów wielofunkcyjnych, WD-40 oferuje także linię produktów specjalistycznych, które mogą być użyte w określonych sytuacjach. Poniżej jeden z przykładów:

Smar silikonowy

WD-40 rozwinęło linię swoich produktów o naprawdę silne formulację. To rozwiązanie nie pozostawia plam i zapewnia idealne smarowanie. Co ważne, nie przyciąga brudu i chroni przed wilgocią.

Jeśli zastanawiasz się jakie jeszcze produkty znajdują się w ofercie WD-40 Specialist, sprawdź na stronie: https://wd40.pl/specialist/

Produkt WD-40 Bike

Preparaty wielofunkcyjne WD-40 również mogą być użyte do rozwiązania problemów z rowerem, tylko po co, skoro WD-40 ma dla nas specjalną linię produktów przeznaczonych do pielęgnacji roweru. Niezależnie od tego czy chcesz wyczyścić, nasmarować czy ochronić rower przed korozją- możesz być pewien, że produkty WD-40 Bike zajmą się tym najlepiej.  Poniżej opisane są wybrane produkty z oferty:

Środek do czyszczenia roweru

Środek do czyszczenia roweru WD-40 to prosta w użyciu formuła, dzięki której pozbędziesz się wszelkiego rodzaju brudu, smaru i tłustych zabrudzeń, które mogą w dłuższym czasie niszczyć element roweru.

Uniwersalny smar do łańcuchów

Ten produkt może być używany do nasmarowania łańcucha rowerowego niezależnie od warunków w jakich jeździmy. Niezależnie od tego czy częściej jeździmy w deszczu błocie czy w warunkach raczej suchych, ten preparat zdziała cuda!

A ty, masz rower? Jeśli tak, potrzebujesz produktów linii WD-40 Bike. Sprawdź całą gamę na: https://wd40.pl/bike/

Produkt WD-40 Specialist Motorbike

Zainwestowałeś sporą sumę pieniędzy w swój motocykl? Jeśli tak, to na pewno nie chcesz ryzykować używania produktów “do wszystkiego”, prawda? Dla wysokich osiągów motocykla, potrzebujesz aby produkty do jego pielęgnacji były wysokiej jakości. Poniżej znajdziesz opis jednego z produktów, z przygotowanej przez WD-40 linii do motocykli:

WD-40 Specialist Motorbike Preparat Do Czyszczenia Łańcuchów

Dzięki temu produktowi, Twój łańcuch będzie wolny od wszelkiego brudu. W skrócie: będzie wyglądał jak nowy. 

Biorąc pod uwagę wszystko, co WD-40 ma do zaoferowania w różnych swoich liniach, musisz się zgodzić, że mając te produkty w garażu, możesz zdziałać cuda. Od wypierania wody do pielęgnacji roweru. Produkt WD-40 działa na wszystko. Sprawdź naszą aktualną listę produktów tutaj: https://wd40.pl/