Każdy z nas ma nawyk ustanawiania postanowień noworocznych, prawda? Nadszedł Nowy Rok, więc czemu nie ułatwić sobie życia? Każdy by tego chciał, prawda? Więc, jak to zrobić? Jeśli jesteś jedną z tych osób, które chcą ułatwić sobie życie, zacznij Nowy Rok od zakupu puszki WD-40 . Ułatwi to Twoje codzienne prace. Poniżej znajdziesz kilka przykładów: 

Ochrona przed rdzą 

Marzy Ci się rok, w którym Twoje metalowe przedmioty będą chronione przed rdzą? Chciałbyś, aby te brzydkie żółte plamy zniknęły? Odpowiedziom jest zakup WD-40. Pomoże Ci on w wielu pracach domowych np. przy czyszczeniu metalowych przedmiotów takich jak ostrze piły czy kombinerki.  

Usuwanie rdzy

Zaczniesz rok od wyrzucenia zniszczonych rdzą przedmiotów? A co jeśli jest nadzieja, że możesz je uratować? Zamiast wymieniać zniszczone przez rdzę przedmioty na nowe, zacznij od zastosowania WD-40 . Tak, to prawda: WD-40 pomaga chronić przedmioty przed rdzą ale także pomaga usunąć tą, która już się pojawiła. To co myślisz? 

Usuwanie plam z kredek

Zakończyłeś rok z plamami od kredek na tapecie albo pomalowanej ścianie? Jeśli tak, to zacznij Nowy Rok od usunięcia tych plam a nie od malowania czy wymiany tapety. Po prostu spryskaj brudne powierzchnie preparatem wielofunkcyjnym WD-40 i przetrzyj suchą szmatką. Zobacz jaką magię robi ten środek. Plamy z kredek znikną, a farba zostanie. Dzięki temu będziesz mógł skrócić listę noworocznych postanowień.

Usuwanie plam po kawie 

Zaczniesz Nowy Rok od zakupu nowych ubrań, ponieważ stare pobrudzone są kawą? To zdecydowanie zbędny wydatek. Wystarczy Ci puszka starego, dobrego WD-40. Niezależnie od tego czy ubrudziłeś t-shirt czy dywan, wystarczy spryskać plamę tym preparatem, a zanik się spostrzeżesz plama zniknie. 

Ochrona strun od gitary 

Muzyka to Twój temat? Twoje palce działają cuda, kiedy dotykają strun gitary? Jeśli tak, to wiesz, że regularna pielęgnacja jest konieczna, jeśli chcesz aby była w dobrym stanie przez długi czas. Najczęściej trzeba konserwować struny. Jeśli nie będą one w dobrym stanie, gra na gitarze nie będzie przynosiła radości. 

Magiczne działanie WD-40 przyda się również tutaj. Zastosowanie tego preparatu nie tylko wydłuży żywotność strun, ale także poprawi ich działanie. 

Pielęgnacja sprzętu i samochodu 

Większość ludzi konserwuje co roku swój sprzęt sportowy czy sprzęt na motor. Robienie tego raz do roku ma wpływ na Twój portfel. Dlaczego? Ponieważ tego typu sprzęt, podobnie jak samochód, wymaga regularnej pielęgnacji, dużo częściej niż raz w roku. Robienie tego raz w roku wymaga zastosowania dużo bardziej specjalistycznych produktów i większej pracy. A wystarczy przecież puszka WD-40 i regularna pielęgnacja. Dzięki temu możesz zaoszczędzić kupę kasy. 

Ochrona przed insektami

W większej części świata, lat to duża część roku. Jest piękne, ale właściciele domów wiedzą, że w tym czasie pojawiają się osy. Natomiast kiedy jest zimo, możesz sprawić, że w przyszłym roku ich nie będzie. Ale jak? Wystarczy, że spryskasz miejsca, gdzie zazwyczaj osy robią gniazda. I to wszystko! 

Biorąc pod uwagę, że wymienione wyżej przykłady to tylko szczyt góry lodowej, możesz wyobrazić sobie wiele więcej powodów na kupienie w Nowym Roku puszki WD-40 .