Majsterkowicze, czas wspólnej zabawy dobiegł końca. Konkurs WD Wygraj Remont, który trwał pięć miesięcy właśnie się zakończył. Przesłaliście nam mnóstwo cudownych prac, wykazaliście się kreatywnością i mamy nadzieje, że dobrze się przy tym bawiliście. 10go kwietnia ogłosiliśmy zwycięzcę nagrody głównej. Mamy nadzieję, że Wam również ta praca się podoba. A teraz, przeżyjmy to jeszcze raz.

Początki konkurs WD-40

Konkurs rozpoczął się 4go listopada, ale już w październiku mogliście na półkach sklepowych znaleźć puszki zwiastujące konkurs Wygraj Remont z WD-40 i Darkiem Stolarzem.

Konkurs WD-40- „Wygraj Remont z WD-40 i Darkiem Stolarzem”

W tym czasie też na naszych mediach społecznościowych pojawiały się tak zwane teasery, które miały za zadanie wzbudzić Waszą ciekawość. Konkurs WD-40 miał dość prostą formułę:

  1. Zarejestruj się
  2. Prześlij zdjęcie pokazujące zastosowanie WD-40 lub WD-40 w kreatywny sposób
  3. Udostępniaj pracę i zachęcaj do głosowania
  4. Walcz o nagrody miesiąca i nagrodę główną

Współpraca z Darkiem Stolarzem

Kiedy wpadliśmy na pomysł konkursu „Wygraj Remont” zaczęliśmy zastanawiać się kto mógłby poprowadzić go z nami. Decyzja była jednogłośna- Darek Stolarz. Jego wiedza i zaangażowanie w wyszukiwanie kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań bardzo nam imponuje. Programy telewizyjne z udziałem Darka są znane chyba każdemu. „Darek Solo” czy programy Doroty Szelągowskiej, w których Darek występuje regularnie są inspiracją jeśli chodzi o nasze wnętrza. Okazało się, że Darek nie tylko zna produkt, ale używa go regularnie. Ma też swoje ulubione zastosowania. Nasz najlepszy Stolarz uwielbia inspirować widzów i wierzy, że nie ma wyzwań, którym nie można sprostać. Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszego partnera konkursu. WD-40 i Darek stworzyli Majsterkowy Duet Roku! Ciekawe jaki mebel stworzy otrzyma od Darka zwycięzca?

Nagrody konkurs WD-40

Zanim przejdziemy do nagrody głównej, czas na informacje miesięczne Co miesiąc rozdawaliśmy ponad 50 nagród! W tym wiertarko-wkrętarki Black&Dacker, walizki Słoń Torbalski, głośniki BT, narzędzia wielofunkcyjne, powerbanki i wiele innych. Nagrody miesiąca otrzymywały autorzy prac z największą ilością głosów. Poza nagrodami otrzymaliście również próbki naszych produktów.

Konkurs WD-40- „Wygraj Remont z WD-40 i Darkiem Stolarzem”

Każdego miesiąca otrzymywaliśmy prawie 150 prac. Poznaliśmy kilka zastosowań WD-40, o których do tej pory nie myśleliśmy. Wasza kreatywność pozytywnie nas zaskoczyła. Niektórzy z Was przesyłali do nas klika prac, czasem tworząc nawet historię. Dzięki temu zwiększaliście swoje szanse.

Nagroda główna konkurs WD-40

Karta przedpłacona na remont o wartości 30 000zł i mebel od najsłynniejszego Stolarza w Polsce to zdecydowanie zachęcająca nagroda.

Konkurs WD-40- „Wygraj Remont z WD-40 i Darkiem Stolarzem”

Po 5 miesiącach nadszedł czas na wybór jednej jedynej pracy z przesłanych przez Was prawie 700! Część z nich była przez nas odrzucana już na etapie weryfikacji- z różnych powodów, pokazywały niedozwolone zastosowanie WD-40, nie było na nich puszki konkursowej i wiele innych. Jednak nadal w galerii konkursowej znajdowało się pomad pół tysiąca prac! Wybór zwycięzcy nie był więc prosty. Kierowaliśmy się wieloma czynnikami m.in. pomysł, nakład pracy, oryginalność pracy. Po tygodniu udało nam się ograniczyć ilość prac do 13 najlepszych. I tutaj zaczęła się nasza burzliwa dyskusja. Naprawdę wszystkie te prace były wspaniałe. Musieliśmy jednak wybrać tą jedną. Tą za którą autor otrzyma kartę przedpłaconą o wartości 30 000zł i mebel niespodziankę od Darka Stolarza! Udało się. Mamy zwycięzcę! Mam nadzieje, że Wy również ja docenicie.

Konkurs WD-40- „Wygraj Remont z WD-40 i Darkiem Stolarzem”

Mamy nadzieję, że obecna sytuacja epidemiologiczna szybko dobiegnie końca i będziemy mogli przekazać nagrody. Relację z tego wydarzenia na pewno Wam przekażemy!

Social media w czasach konkursu

Nasze profile społecznościowe były przez ostatnie pół roku były przepełnione informacjami o konkursie, tak aby zapewnić Wam wystarczającą ilość informacji. Mamy nadzieje, że tego typu komunikacja przypadła Wam do gustu.

Konkurs WD-40- „Wygraj Remont z WD-40 i Darkiem Stolarzem”

W tym wszystkim wspierał nas także Darek Stolarz. Na jego profilu na Facebooku czy na YouTube również mogliście dowiedzieć się więcej o konkursie czy zastosowaniach, które wybiera Darek.

Konkurs WD-40- „Wygraj Remont z WD-40 i Darkiem Stolarzem”Konkurs WD-40- „Wygraj Remont z WD-40 i Darkiem Stolarzem”Konkurs WD-40- „Wygraj Remont z WD-40 i Darkiem Stolarzem”Konkurs WD-40- „Wygraj Remont z WD-40 i Darkiem Stolarzem”

Zresztą razem z Darkiem stworzyliśmy listę jego 10 ulubionych zastosowań, którą w limitowanej formie drukowanej książeczki otrzyma od nas 50ciu uczestników konkursu! Szczegóły znajdą się na naszym profilu na Facebooku. Szczęśliwcy otrzymają również maila ze szczegółami.

Codzienna dawka inspiracji

Wasze prace codziennie inspirowały nas do działania. Pokazaliście nam, że 2000 zastosowań do nie koniec! Pomysły, które pojawiały się w każdym miesiącu udowadniały Waszą kreatywność. W wiele prac włożyliście dużo czasu, poświęcenia czy umiejętności graficznych. Każda z nich była cudowna. Dzięki Wam nasze głowy otworzyły się jeszcze szerzej.

Mamy nadzieję, że Wam również konkurs “Wygraj Remont” przyniósł wiele radości. Z niecierpliwością czekamy na kolejne. A w między czasie zapraszamy na naszego bloga. Znajdziecie tam masę artykułów dotyczących zastosowań WD-40. Być może odnajdziecie tam odpowiednik Waszego zastosowania pokazanego w pracy konkursowej…

Sprawdzajcie naszego bloga klikając tutaj.